Inwestor

Wartico Invest

WARTICO INVEST sp. z o.o. powstała w 2005 roku i wchodzi w skład grupy kapitałowej Multico, zarządzanej przez Zbigniewa Jakubasa. Spółka skupia się na działaniach deweloperskich, wpisujących się w wysokie standardy jakości i solidności wykonania, wypracowanych przez Grupę przy dotychczasowych realizacjach. Wśród nich:

Osiedle Świderska zrealizowane przez „WARTICO INVEST”, oddane do użytkowania w latach 2007-09; kameralne, malowniczo usytuowane na terenach położonych nad Wisłą, na warszawskiej Białołęce, składające się z 3 budynków mieszkalnych o nowoczesnej i funkcjonalnej architekturze, zawierające łącznie ponad 225 lokali. Osiedle sąsiaduje z ogrodami zabytkowego kompleksu seminaryjnego, a budynek o symbolu F/G został wybudowany zaledwie 50 metrów od wału wiślanego, co dostarcza jego mieszkańcom malowniczych widoków: www.warticoinvest.pl

Apartamentowiec Multico Residence wybudowany przez „Multico” Spółka z o.o. na warszawskim Żoliborzu, oddany do użytkowania w 2003 roku; 72 przestronne i funkcjonalne apartamenty, zaprojektowane przez włoskiego architekta Giorgio Dazzana, z całodobową ochroną i monitoringiem. Na parterze budynku zlokalizowany jest klub fitness z siłownią , basenem , jacuzzi i saunami. Multico Residence to jeden z najbardziej prestiżowych budynków w stolicy.
Obecnie Grupa realizuje dwa projekty inwestycyjne:

Zespół budynków mieszkalnych z lokalami handlowo-usługowymi w Lublinie: www.wiktoryn.com.pl Inwestycja Przy Parku – wielorodzinny budynek mieszkalny w Poznaniu: www.chlapowskiego19.pl W przygotowaniach projektowych są następujące przedsięwzięcia:

Mennica Residence – zespół nowoczesnych budynków mieszkalnych w Warszawie, zlokalizowany w kwartale ulic: Grzybowska, Żelazna, Pereca i Waliców. Oferta będzie zawierać mieszkania w metrażach i rozkładach cieszących się największym zainteresowaniem: www.mennica.com.pl Mennica Legacy Tower – biurowy kompleks z drapaczem chmur w Warszawie, powstający przy skrzyżowaniu ulic: Pereca i Żelaznej. Stanie się on ikoną stolicy i wyróżniającą się sylwetką w jej panoramie, poprzez 32 piętra budynku Tower i 9 budynku West: www.mennicalegacytower.pl